Kety

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kety

„Kety“  Cat Ballow Hardy HordeKety

Obedience šampion, Klubový šampion BCCCZ, Šampion ve výkonu BCCCZ, Mistr ČR obedience 2009, Vicemistr ČR obedience 2011 a 2012, Vicemistr ČR obedience border collií 2012, Vicemistr ČR border collií v obedienci 2013,2x res.CACT, res.CACIOB, MoD1 (Master of dogdancing 1.úrovně)

dat.nar.: 23.5.2006
chovná, bonitační kód 0/0 iim bapnn nna/- –
DKK 0/0
DNA CEA – NORMAL (test Optigen)
DNA TNS – NORMAL (po rodičích)
DNA CL – NORMAL (test)
PRA, kat.,  – negativní, glaucom nepostižena

chovatel: Bořivoj Šimek, Vladana Šimková

Zkoušky: ZOP, ZPU1, ZZO, BH, OB-Z, OB-1, OB-2, OB-3, ZVOP, F1, MD1, LA1, MD1, DwD1, DwD2, MD2, canisterapeutická zkouška opakovaně.
Účast na MS obedience v roce 2009,2010,2011,2012,2013 a 2014, 3.místo České reprezentace na MS obedience 2013 v týmech!!!  titul res.CACT (obedience)

Kety je naše první border collie. Díky jejímu nadšení pro různé činnosti, ochotě učit se a spolupracovat se mnou jsem měla možnost poznat různé kynologické sporty: agility, frisbee, dogdancing, flyball, obedienci. Časem jsme zejména z časových důvodů zakotvili u obedience. S naší dcerkou občas zavítá na soutěž v dogdancingu či juniorhandlingu. V tomto sportu se nám podařilo dosahnout výborných výsledků.  Ostatním sportům se v současné době věnujeme pouze rekreačně a pokud čas a možnosti dovolí, rádi zajedeme i k ovečkám. Příležitostně zajedeme i na obrany, které Kety miluje. Kety je velmi příjemné a vstřícné povahy. Pravidelně pracuje jako canisterapeutický pes. Kety jsme si pořizovali jako aktivního rodinného parťáka a čas přinesl vše ostatní. Nikdy by mě nenapadlo, že se zúčastníme i akcí na mezinární úrovni,jakou je Mistrovství světa obedience. Border collie jako plemeno nám díky Ketynce učarovalo. Děkujeme chovatelům Bořikovi a Vladaně Šimkovým za tuto skvělou fenku!!!

Matka vrhu „A“ a „B

Comments are closed.